Koop je tickets voor UNIZO’s TOPseminar met extra voordeel
Gepubliceerd op: 19/06/2026Wil jij ook vooroplopen in een wereld die razendsnel verandert? Kom dan op 8 december naar het UNIZO TOPseminar in de Antwerpse Elisabethzaal. In één dag krijg je een update van wat nú telt in ondernemen, innovatie en leiderschap. 10 bestsellerauteurs doen een boekje open over hun meest succesvolle strategieën. En dié boeken krijg je bovendien mee naar huis in een stijlvolle trolley.
Bestel vóór 31 juli en ontvang:
- je toegangsticket voor een dag boordevol inspiratie
- je trolley en 10 boeken gratis t.w.v. € 350
Programma
- An Goovaerts - Je bent vrouw en je wil wat
Een humoristische en realistische gids over de spelregels van carrière en leiderschap. - Annemiek van Vleuten - Vallen, opstaan en de drive om beter te worden
Een verhaal over winnen, tegenslag en mentale kracht. - Carolien Van Den Bosch - De performance hack
Hoe de lat hoog houden? - Elien Defraeije - Klanten voor het leven
Duurzame groei realiseren door bestaande klantrelaties te verdiepen. - Herman Konings - Wiedentiteit
Zingeving en effectieve samenwerking vinden in een wereld vol diversiteit. - Jeroen De Flander - Strategy Shortcut
Waarom blijft strategie in zoveel organisaties steken in goede bedoelingen? - Lieven Van Lommel - Zonder filter
Hoe idealisme en zakelijke ambitie elkaar voortdurend uitdagen en versterken. - Michaël Van Droogenbroeck - Waarom drukken we niet gewoon geld bij?
Kritisch en bewust nadenken over je financiën. - Michèle George - Take the reins
De persoonlijke reis van een amazone die weigerde zich door tegenslag te laten definiëren. - Steven Van Belleghem - Deep Loyalty
Hoe verandert klantentrouw in een wereld van AI, automatisering en keuze-overvloed?