Snel een antwoord

Heb je een vraag? Wens je een persoonlijk bezoek? Meer informatie over het lidmaatschap? Laat het hieronder weten en vul jouw gegevens aan. Druk op verzenden. Je krijgt snel een antwoord.

Of contacteer onze collega's rechtstreeks. In het handig overzicht hieronder zie je onmiddellijk wie je best waarvoor contacteert.

Voorzitter van Bouwunie is Koen Kempeneers. Hij is zaakvoerder van Janssens Ramen en Deuren uit Merksem (Antwerpen).

Bouwunie vzw
Maria-Theresialaan 35, 1800 Vilvoorde
BE 0411 024 830

TEL+32 2 588 11 00
FAX +32 2 253 07 45
E-mail info@bouwunie.be
Dank voor je vraag. Een van onze experts volgt jouw vraag verder op.
Er is een onherstelbare fout opgetreden.
Er was een probleem bij het laden van het formulier.
De verwerking is bezig. Even geduld a.u.b.

Graag nog even uw gegevens zodat we u indien nodig kunnen contacteren:

  • {{ data.formData.vat_isvalid = ((data.formData.vat && contactRequestForm.vat.$valid)? '1':null) }}
  • validatie...

  • Vul alle velden volledig in. De verplichte velden zijn aangegeven.

    Ik begrijp dat Bouwunie mijn persoonsgegevens verwerkt met het oog op leden- of prospectenbeheer.
    Indien ik dit als niet-lid niet wil, volstaat een mail naar privacy@bouwunie.be.

    Ik kan mijn gegevens inkijken en laten aanpassen via een eenvoudig verzoek aan Bouwunie mét bewijs van identiteit.
    Met vragen of klachten over gegevensverwerking kan ik terecht bij de Gegevensbeschermingsautoriteit: www.privacycommission.be
    Het algemeen beleid van Bouwunie inzake gegevensverwerking vind ik onderaan deze pagina.

 

Wie is wie?

Koen Kempeneers, voorzitter Bouwunie

Koen Kempeneers

Voorzitter Bouwunie

Zaakvoerder van Janssens Ramen en Deuren uit Merksem (Antwerpen)

koen.kempeneers@bouwunie.be
Bouwunie - Jean-Pierre Waeytens | gedelegeerd bestuurder

Jean-Pierre Waeytens

gedelegeerd bestuurder

planning & strategie | belangenbehartiging & sociaal overleg

02 588 42 02
jean-pierre.waeytens@bouwunie.be
Sanderijn Vanleenhove

Sanderijn Vanleenhove

persverantwoordelijke

pers en communicatie

0479 44 50 78
sanderijn.vanleenhove@bouwunie.be
Jo

Jo Kusseneers

directeur marketing en beweging

partnerschappen, ledenwerving, sectorale en regionale werking, key events

02 588 42 06
jo.kusseneers@bouwunie.be
Willem Beeck

Willem Beeck

coördinator Bouwunie Antwerpen Brabant

werking installateurs HVAC/technieken | dakdekkers

02 588 42 03
willem.beeck@bouwunie.be
Babeth Boels, Bouwunie

Babeth Boels

medewerker marketing en ledenadministratie

administratie ledenwerving, (winter)opleidingen en events

02 588 11 00
babeth.boels@bouwunie.be
Bouwunie - Vincent Decruyenaere

Vincent Decruyenaere

coördinator Bouwunie West-Vlaanderen

werking infrastructuurwerken

050 89 59 31
vincent.decruyenaere@bouwunie.be
Bouwunie - Luc Dedeyne

Luc Dedeyne

energieconsulent

EPB en EPC, hernieuwbare energie, energienormen, focus op technieken

0473 551 568
luc.dedeyne@bouwunie.be
Twain De Hondt

Twain De Hondt

adviseur sociale wetgeving, vorming en opleiding

arbeidsvoorwaarden, lonen, overuren, buitenlandse tewerkstelling | opleiding

02 588 11 01
twain.dehondt@bouwunie.be
Joke Dobbelaere

Joke Dobbelaere

marketing assistent

omkadering activiteiten en partners

050 89 59 30
joke.dobbelaere@bouwunie.be
Jochen Goekint

Jochen Goekint

adviseur mobiliteit

(i.s.m. UNIZO)

02 588 11 08
jochen.goekint@bouwunie.be
Bouwunie - Ronny Jacobs

Ronny Jacobs

adviseur

hoofd boekhouding | btw | erkenningen

02 588 11 03
ronny.jacobs@bouwunie.be
Bouwunie - Anja Larik

Anja Larik

economisch adviseur

studiewerk | economisch advies | content manager website

02 588 42 01
anja.larik@bouwunie.be
Bouuwnie - Davy Maesen

Davy Maesen

directeur Bouwunie Limburg

belangenverdediging en vertegenwoordigingen Limburg

011 26 30 10
davy.maesen@bouwunie.be
Bouwunie - Hilde Masschelein | adviseur-generaal

Hilde Masschelein

adviseur-generaal

erkenningen | juridisch advies | borgstellingskas

02 588 42 00
hilde.masschelein@bouwunie.be
Hildegard Moreels

Hildegard Moreels

adviseur veiligheid en onderwijs

secretaris hout | werking schrijnwerkers-interieurbouwers

050 89 59 35
hildegard.moreels@bouwunie.be
LucP

Luc Proesmans

adviseur sociale zaken en veiligheid

sociale wetgeving en zekerheid | veiligheid en welzijn

02 588 42 04
luc.proesmans@bouwunie.be
Paul Roevens

Paul Roevens

adviseur digitalisering

(i.s.m. UNIZO)

02 588 11 09
paul.roevens@bouwunie.be
Bouwunie - Nadia Schepens

Nadia Schepens

juridisch adviseur

bouwrecht, overheidsopdrachten, werken met buitenlanders, verzoeningscommissie | erkenningen

02 588 42 05
nadia.schepens@bouwunie.be
Wannes Staelens

Wannes Staelens

coördinator partnerships | bewegingscoördinator

coördinatie partnerships en events, werking schilders-decorateurs

050 89 59 32
wannes.staelens@bouwunie.be
CindyT

Cindy Thys

projectcoördinator - stafmedewerker Bouwunie Limburg
011 26 30 10
cindy.thys@bouwunielimburg.be
Wouter Vaesen

Wouter Vaesen

adviseur innovatie

digitalisering | certificering en normering | milieu

02 588 42 08
wouter.vaesen@bouwunie.be
Henrike Van Schil

Henrike Van Schil

digital marketeer

digitale marketing en communicatie, sociale media

02 588 42 09
henrike.vanschil@bouwunie.be
Mia Vancompernolle

Mia Vancompernolle

adviseur ruimtelijke ordening

omgevingsvergunningen
(i.s.m. UNIZO)

02 588 11 06
mia.vancompernolle@bouwunie.be
Bouwunie - An Van Damme

An Van Damme

administratief medewerker

administratie activiteiten, facturatie en betalingen | administratie erkenningen

02 588 11 02
an.vandamme@bouwunie.be
Piet Vanden Abeele

Piet Vanden Abeele

adviseur milieu

(i.s.m. UNIZO)

02 588 11 07
piet.vandenabeele@bouwunie.be
Veerle Van Impe

Veerle Van Impe

adviseur innovatie

circulair bouwen | ruimtelijke ordening| milieu

02 588 11 04
veerle.vanimpe@bouwunie.be
CelineV

Céline Vanvlasselaer

coördinator Bouwunie Oost-Vlaanderen
050 89 59 34
celine.vanvlasselaer@bouwunie.be
Mia Vercruysse, Borgstellingskas Bouwunie

Mia Vercruysse

Borgstellingskas Bouwunie

dossierbeheerder Borgstellingskas

050 89 59 33
info.borgstellingskas@bouwunie.be

Stel ons jouw vraag. Of vraag een bezoek aan van een van onze medewerkers. Bouwunie-leden contacteren het Bouwunie-expertenteam ook snel via 02 588 11 00 of via info@bouwunie.be. Of stel je vraag in de chat.

Dank voor je vraag. Een van onze experts volgt jouw vraag verder op.
Er is een onherstelbare fout opgetreden.
Er was een probleem bij het laden van het formulier.
De verwerking is bezig. Even geduld a.u.b.

Graag nog even uw gegevens zodat we u indien nodig kunnen contacteren:

  • {{ data.formData.vat_isvalid = ((data.formData.vat && contactRequestForm.vat.$valid)? '1':null) }}
  • validatie...

  • Vul alle velden volledig in. De verplichte velden zijn aangegeven.

    Ik begrijp dat Bouwunie mijn persoonsgegevens verwerkt met het oog op leden- of prospectenbeheer.
    Indien ik dit als niet-lid niet wil, volstaat een mail naar privacy@bouwunie.be.

    Ik kan mijn gegevens inkijken en laten aanpassen via een eenvoudig verzoek aan Bouwunie mét bewijs van identiteit.
    Met vragen of klachten over gegevensverwerking kan ik terecht bij de Gegevensbeschermingsautoriteit: www.privacycommission.be
    Het algemeen beleid van Bouwunie inzake gegevensverwerking vind ik onderaan deze pagina.

 
Bouwunie vzw
Maria-Theresialaan 35
1800 Vilvoorde
Tel: 02 588 11 00
Fax: 02 253 07 45
E-mail: info@bouwunie.be
Web:
Ondernemingsnummer: BE0411.024.830
Unizo vzw
Willebroekkaai 37
1000 Brussel
Tel: 02 21 22 678
E-mail: ondernemerslijn@unizo.be
Web:
Jouw passie verdient de beste ondersteuning.

Bouwunie.be gebruikt cookies om je de beste ervaring op de website te bieden. Door op "OK" te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies. Je kan de cookies weigeren. Hou er wel rekening mee dat dan bepaalde grafische elementen niet correct verschijnen en je bepaalde applicaties niet volledig kan gebruiken.
Wil je meer weten over cookies of jouw cookie-instellingen voor deze website aanpassen? Klik dan op "Meer over cookies?".