Snel een antwoord op uw vragen?

De hoofdzetel van Bouwunie in Vilvoorde is vlot bereikbaar per telefoon en per mail. 
Ook op deze coördinaten bereikt u ons snel.

Bouwunie vzw
Maria-Theresialaan 35, 1800 Vilvoorde
BE 0411 024 830

+32 2 588 11 00
info@bouwunie.be

U kunt ook rechtstreeks contact opnemen met onze sectoren of regionale werkingen
Hebt u een vraag? Stuur ons die via de invulzone hieronder. We nemen heel snel contact. 

 

Dank u. We verwerken uw aanvraag zo spoedig mogelijk.
Er is een onherstelbare fout opgetreden.
Er was een probleem bij het laden van het formulier.
De verwerking is bezig. Even geduld a.u.b.

Graag nog even uw gegevens zodat we u indien nodig kunnen contacteren:

  • {{ data.formData.vat_isvalid = ((data.formData.vat && contactRequestForm.vat.$valid)? '1':null) }}
  • validatie...

  • Vul alle velden volledig in. De verplichte velden zijn aangegeven.

Wie is wie?

Bouwunie - Hilde Masschelein

Hilde Masschelein

gedelegeerd bestuurder

algemene leiding en woordvoerder Bouwunie | planning en strategie | aanspreekpunt sociaal overleg hout

02 588 42 00
hilde.masschelein@bouwunie.be
Bouwunie - Jean-Pierre Waeytens

Jean-Pierre Waeytens

secretaris-generaal

aanspreekpunt sociaal overleg bouw | fiscaliteit, buitenlandse tewerkstelling en buitenlandse onderaannemers

02 588 42 02
jean-pierre.waeytens@bouwunie.be
Bouwunie - Bart Verstraete

Bart Verstraete

directeur marketing en beweging

promotie, sponsoring en netwerking | coördinatie sectoren en regio's dedicated Bouwunie Technieken en Bouwunie schilders-decorateurs

050 47 46 60
bart.verstraete@bouwunie.be
Bouwunie - Anja Larik

Anja Larik

directie- en economisch adviseur

studiewerk | conjunctuur | economisch advies | content manager website

02 588 42 01
anja.larik@bouwunie.be
LucProesmans

Luc Proesmans

adviseur sociale zaken en veiligheid

sociale wetgeving en zekerheid | veiligheid en welzijn | Bouwnieuws

02 588 42 04
luc.proesmans@bouwunie.be
Bouwunie - Nadia Schepens

Nadia Schepens

juridisch adviseur

bouwrecht, overheidsopdrachten, verzoeningscommissie | erkenningen | ISO-kwaliteitsverantwoordelijke

02 588 42 05
nadia.schepens@bouwunie.be
Bouwunie - Ronny Jacobs

Ronny Jacobs

adviseur

hoofd boekhouding | btw | erkenningen

02 588 11 03
ronny.jacobs@bouwunie.be
HildegardMoreels

Hildegard Moreels

adviseur vorming & opleiding | coördinator Bouwunie Oost-Vlaanderen

erkenningen

09 235 49 51
hildegard.moreels@bouwunie.be
Bouwunie - Mieke Bonnarens

Mieke Bonnarens

energieconsulent

premies, EBA, EPB, duurzaam (ver)bouwen | calculatienormen

09 235 49 52
mieke.bonnarens@bouwunie.be
Bouwunie - Luc Dedeyne

Luc Dedeyne

energieconsulent

EPB en EPC, hernieuwbare energie, energienormen, focus op technieken

0473 551 568
luc.dedeyne@bouwunie.be
Bouwunie - Vincent Decruyenaere

Vincent Decruyenaere

Bouwunie West-Vlaanderen

werking infrastructuurwerken

050 47 46 62
vincent.decruyenaere@bouwunie.be
JoKusseneers

Jo Kusseneers

ledenwerving & communicatie | coördinator Bouwunie Antwerpen en Vlaams-Brabant

coördinatie ledencampagnes

02 588 42 06
jo.kusseneers@bouwunie.be
Bouwunie - Greet Diericx

Greet Diericx

bewegingscoördinator

secretariaat Bouwunie Technieken | doelgroepen zoals starters | activiteiten en projecten

050 47 46 68
greet.diericx@bouwunie.be
Wannes Staelens

Wannes Staelens

Bouuwnie - Davy Maesen

Davy Maesen

directeur Bouwunie Limburg

belangenverdediging en vertegenwoordigingen | werking Limburg

011 26 30 10
davy.maesen@bouwunie.be
Bouwunie - Vera Jans

Vera Jans

coördinator Bouwunie Limburg

Bouwacademie, Het Beste Bouwteam, Nacht van de Bouwvakker | sectoren

011 26 30 10
vera.jans@bouwunie.be
Joke Dobbelaere

Joke Dobbelaere

marketing assistent

omkadering activiteiten en partners | secretariaatsondersteuning Brugge

050 47 46 61
joke.dobbelaere@bouwunie.be
Bouwunie - An Van Damme

An Van Damme

administratief medewerker

administratie activiteiten, facturatie en betalingen | administratie erkenningen

02 588 11 02
an.vandamme@bouwunie.be
Bouwunie - Lieve Vlasschaert

Lieve Vlasschaert

administratief medewerker

onthaal | ledenadministratie | secretariaat gedelegeerd bestuurder en secretaris-generaal

02 588 11 00
lieve.vlasschaert@bouwunie.be
Bouwunie - Eric Van Snick

Eric Van Snick

administratief medewerker

erkenningen en herzieningen

02 588 11 01
eric.vansnick@bouwunie.be

Stel ons hier uw vraag. Bouwunie-leden contacteren het Bouwunie-expertenteam ook snel via 02 588 11 00 of via info@bouwunie.be.

Dank u. We verwerken uw aanvraag zo spoedig mogelijk.
Er is een onherstelbare fout opgetreden.
Er was een probleem bij het laden van het formulier.
De verwerking is bezig. Even geduld a.u.b.

Graag nog even uw gegevens zodat we u indien nodig kunnen contacteren:

  • {{ data.formData.vat_isvalid = ((data.formData.vat && contactRequestForm.vat.$valid)? '1':null) }}
  • validatie...

  • Vul alle velden volledig in. De verplichte velden zijn aangegeven.
Bouwunie vzw
Maria-Theresialaan 35
1800 Vilvoorde
Tel: 02 588 11 00
E-mail: info@bouwunie.be
Web:
Unizo vzw
Willebroekkaai 37
1000 Brussel
Tel: 0800 20 750
E-mail: ondernemerslijn@unizo.be
Web:
Uw passie verdient de beste ondersteuning.