Snel een antwoord op uw vragen?

De hoofdzetel van Bouwunie in Vilvoorde is vlot bereikbaar per telefoon en per mail. 
Ook op deze coördinaten bereikt u ons snel.

Bouwunie vzw
Maria-Theresialaan 35, 1800 Vilvoorde
BE 0411 024 830

+32 2 588 11 00
info@bouwunie.be

U kunt ook rechtstreeks contact opnemen met onze sectoren of regionale werkingen
Hebt u een vraag? Stuur ons die via de invulzone hieronder. We nemen heel snel contact. 

 

Bedankt voor uw vraag. Een van onze experts volgt uw vraag verder op.
Er is een onherstelbare fout opgetreden.
Er was een probleem bij het laden van het formulier.
De verwerking is bezig. Even geduld a.u.b.

Graag nog even uw gegevens zodat we u indien nodig kunnen contacteren:

  • {{ data.formData.vat_isvalid = ((data.formData.vat && contactRequestForm.vat.$valid)? '1':null) }}
  • validatie...

  • Vul alle velden volledig in. De verplichte velden zijn aangegeven.

    Bouwunie verwerkt uw persoonsgegevens met het oog op leden- of prospectenbeheer. Indien u dit als niet-lid niet wil, volstaat een mail naar privacy@bouwunie.be.
    U kan uw gegevens inkijken en laten aanpassen via een eenvoudig verzoek aan Bouwunie mét bewijs van identiteit.
    Met vragen of klachten over gegevensverwerking kan u terecht bij de Gegevensbeschermingsautoriteit: www.privacycommission.be
    Het algemeen beleid van Bouwunie inzake gegevensverwerking vindt u onderaan deze pagina.

 

Wie is wie?

Bouwunie - Jean-Pierre Waeytens

Jean-Pierre Waeytens

gedelegeerd bestuurder

planning & strategie | belangenbehartiging & sociaal overleg | perswoordvoerder | aansturing Studie- & Adviesdienst |

02 588 42 02
jean-pierre.waeytens@bouwunie.be
Bouwunie - Bart Verstraete

Bart Verstraete

secretaris-generaal

planning & strategie | communicatie & marketing | ledenwerving | activiteiten & sponsoring

050 47 46 60
bart.verstraete@bouwunie.be
Bouwunie - Hilde Masschelein

Hilde Masschelein

adviseur-generaal

bedrijfsinterne opleidingen en bedrijfsintern advies | erkenningen | GDPR en andere juridische dossiers

02 588 42 00
hilde.masschelein@bouwunie.be
Bouwunie - Anja Larik

Anja Larik

directie- en economisch adviseur

studiewerk | economisch advies | pers | content manager website

02 588 42 01
anja.larik@bouwunie.be
LucProesmans

Luc Proesmans

adviseur sociale zaken en veiligheid

sociale wetgeving en zekerheid | veiligheid en welzijn

02 588 42 04
luc.proesmans@bouwunie.be
Bouwunie - Nadia Schepens

Nadia Schepens

juridisch adviseur

bouwrecht, overheidsopdrachten, werken met buitenlanders, verzoeningscommissie | erkenningen

02 588 42 05
nadia.schepens@bouwunie.be
HildegardMoreels

Hildegard Moreels

adviseur vorming & opleiding | coördinator Bouwunie Oost-Vlaanderen

erkenningen

09 235 49 51
hildegard.moreels@bouwunie.be
Twain De Hondt

Twain De Hondt

adviseur sociale wetgeving

arbeidsvoorwaarden, lonen, overuren, buitenlandse tewerkstelling

02 588 11 01
twain.dehondt@bouwunie.be
Bouwunie - Mieke Bonnarens

Mieke Bonnarens

energieconsulent

premies, EBA, EPB, duurzaam (ver)bouwen

09 235 49 52
mieke.bonnarens@bouwunie.be
Bouwunie - Luc Dedeyne

Luc Dedeyne

energieconsulent

EPB en EPC, hernieuwbare energie, energienormen, focus op technieken

0473 551 568
luc.dedeyne@bouwunie.be
Bouwunie - Ronny Jacobs

Ronny Jacobs

adviseur

hoofd boekhouding | btw | erkenningen

02 588 11 03
ronny.jacobs@bouwunie.be
JoKusseneers

Jo Kusseneers

adviseur communicatie | coördinator ledenwerving | coördinator Bouwunie Antwerpen en Vlaams-Brabant

ledenwerving | communicatie | werking in Antwerpen en Vlaams-Brabant

02 588 42 06
jo.kusseneers@bouwunie.be
Bouwunie - Greet Diericx

Greet Diericx

Adviseur Bouwunie Technieken - Bewegingscoördinator

werking sector technieken | starters | activiteiten en projecten

050 47 46 68
greet.diericx@bouwunie.be
Bouwunie - Vincent Decruyenaere

Vincent Decruyenaere

Bouwunie West-Vlaanderen

werking infrastructuurwerken

050 47 46 62
vincent.decruyenaere@bouwunie.be
Wannes Staelens

Wannes Staelens

bewegingscoördinator

werking schrijnwerkers | schilders-decorateurs

050 47 46 66
wannes.staelens@bouwunie.be
Bouuwnie - Davy Maesen

Davy Maesen

directeur Bouwunie Limburg

belangenverdediging en vertegenwoordigingen | werking Limburg

011 26 30 10
davy.maesen@bouwunie.be
Bouwunie - Vera Jans

Vera Jans

coördinator Bouwunie Limburg

Bouwacademie, Het Beste Bouwteam, Nacht van de Bouwvakker | sectoren

011 26 30 10
vera.jans@bouwunie.be
Joke Dobbelaere

Joke Dobbelaere

marketing assistent

omkadering activiteiten en partners

050 47 46 61
joke.dobbelaere@bouwunie.be
Bouwunie - An Van Damme

An Van Damme

administratief medewerker

administratie activiteiten, facturatie en betalingen | administratie erkenningen

02 588 11 02
an.vandamme@bouwunie.be
Evi Scholiers

Evi Scholiers

administratief medewerker

onthaalmedewerker | contact ledenadminstratie | ledenwerving

02 588 11 00
evi.scholiers@bouwunie.be

Stel ons hier uw vraag. Bouwunie-leden contacteren het Bouwunie-expertenteam ook snel via 02 588 11 00 of via info@bouwunie.be.

Bedankt voor uw vraag. Een van onze experts volgt uw vraag verder op.
Er is een onherstelbare fout opgetreden.
Er was een probleem bij het laden van het formulier.
De verwerking is bezig. Even geduld a.u.b.

Graag nog even uw gegevens zodat we u indien nodig kunnen contacteren:

  • {{ data.formData.vat_isvalid = ((data.formData.vat && contactRequestForm.vat.$valid)? '1':null) }}
  • validatie...

  • Vul alle velden volledig in. De verplichte velden zijn aangegeven.

    Bouwunie verwerkt uw persoonsgegevens met het oog op leden- of prospectenbeheer. Indien u dit als niet-lid niet wil, volstaat een mail naar privacy@bouwunie.be.
    U kan uw gegevens inkijken en laten aanpassen via een eenvoudig verzoek aan Bouwunie mét bewijs van identiteit.
    Met vragen of klachten over gegevensverwerking kan u terecht bij de Gegevensbeschermingsautoriteit: www.privacycommission.be
    Het algemeen beleid van Bouwunie inzake gegevensverwerking vindt u onderaan deze pagina.

 
Bouwunie vzw
Maria-Theresialaan 35
1800 Vilvoorde
Tel: 02 588 11 00
E-mail: info@bouwunie.be
Web:
Unizo vzw
Willebroekkaai 37
1000 Brussel
Tel: 0800 20 750
E-mail: ondernemerslijn@unizo.be
Web:
Uw passie verdient de beste ondersteuning.

Bouwunie.be gebruikt cookies om u de beste ervaring op de website te bieden. Door op "OK" te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies. U kan de cookies weigeren. Hou er wel rekening mee dat dan bepaalde grafische elementen niet correct verschijnen en u bepaalde applicaties niet volledig kan gebruiken.
Wilt u meer weten over cookies of uw cookie-instellingen voor deze website aanpassen? Klik dan op "Meer over cookies?".